-26%

Kënd MOLI me funksion te fjetjes dhe arke

Çmimi origjinal qe: 1,199.00 €.Çmimi i tanishëm është: 889.00 €.

S’ka stok

SKU: 0132120KAI34B0 Kategori:

Dimensionet:

236cm x 148cm x 92cm

Shopping Cart
Scroll to Top