,

Silikon per kapak te tenxheres me presion

19.99 

SKU: 036FAB021-636-03-750/0 Kategori: ,

Valvul unimatike, për lirimin e presionit në tenxhere me presion dhe gjithashtu mbrojtje nga presioni i tepërt.

Shopping Cart
Scroll to Top