-31%

Treulës ekskluziv ROYAL me funksion të fjetjes dhe arkë

Çmimi origjinal qe: 1,299.00 €.Çmimi i tanishëm është: 899.00 €.

Availability: Vetëm 1 stok

SKU: 01322FL12SO3R Kategori:

Dimensionet:

251cm x 122cm x 95cm

Shopping Cart
Scroll to Top